Obchodní podmínky

BEZPEČNOST A OCHRANA INFORMACÍ

Provozovatel prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu firmy Verner a syn, a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity. Osobní informace jsou shromaždovány z obchodních, logistických, statistických a marketingových důvodů.

TERMÍN DODÁNÍ

Je li zboží ve skladových zásobách, je termín dodání cca 10 dní. Vyjimečně se může stát že některý sortiment nebudeme moci v uvedené lhůtě odeslat. V tomto případě Vás budeme kontaktovat s nejbližším možným termínem. Musí li se zboží vyrobit, je termín dodání cca 1 měsíc a bude upřesněn.

PLATBA

Platit je možno:

 • dobírkou při převzetí poštovního balíku
 • platbou předem bankovním převodem
 • PayPal
 • hotově

DOPRAVA

Doprava zboží probíhá následujícími způsoby:

 • Zákazník si odveze zboží vlastními zdroji z našeho skladu v Mladé Boleslavi
 • Zboží zákazníkovi dovezeme my vlastními zdroji
 • Zboží je posláno Českou poštou
 • Při nákupu nad 1500,- Kč bez DPH hradíme dopravu my (s výjimkou balného).

REKLAMACE

Reklamace vad zboží zakoupeného prostřednictvím eshopu musí být uplatněna písemnou formou neprodleně po jejich objevení. Výrobky se při reklamaci posuzují dle platné ČSN 72 5510 Užitkový a ozdobný porcelán. Při příjmu dodávky zboží je kupující povinen prověřit jeho množství a jakost zboží. V případě vad zboží poskytujeme na všechny své výrobky záruční lhůtu 2 roky. Vyřízení reklamace je bezplatné.

 1. Reklamovaný výrobek musí být čistý a v originálním balení, ve kterém bylo zboží prodáno. Uplatnění vad musí být doloženo věrohodným důkazním prostředkem, uvedeným v obchodním zákoníku.
 2. Kupující musí předložit seznam reklamovaných výrobků s označením: a. ze které obchodní zakázky jsou vadné výrobky reklamovány, b. důvody reklamace.
 3. Zboží rozbité přepravou - reklamovat ihned po doručení nejdéle však do 5-ti dnů, jinak jeho právo z odpovědnosti vad zaniká.
 4. Prodávající prostřednictvím své reklamační komise zkontroluje veškeré reklamované zboží a ke každé reklamaci zašle písemné vyjádření. Maximální lhůta pro přezkoumání reklamace prodávajícím a zaslání písemného vyjádření je 30 kalendářních dní od obdržení písemné reklamace.
 5. V případě, že reklamace je oprávněná, prodávající má právo podle své volby nahradit zásilku novou zásilkou za nezměněných podmínek, nebo poskytnout finanční náhradu do výše kupní ceny reklamovaného zboží (dle dohody se zákazníkem).
 6. Nejsou poskytovány záruky při zjevných nebo skrytých vadách, které vznikly nesprávným použitím nebo manipulací se zbožím nebo pokud nebyly dodrženy technické normy a podmínky dané prodávajícím.
 7. Zboží můžete ve stanovené lhůtě i vrátit bez udání důvodu. Žádný problém. Vrátíte-li zboží do 14 dnů nepoužité zpět, můžete si je dle přání vyměnit nebo prostě vrátit a nechat si zaslat zpět peníze.

PROHLÁŠENÍ O SHODÁCH

Prohlašujeme, že zboží dodávané naší firmou , na které se vztahuje zákon 22/1997 Sb. a prováděcí nařízení č. 173/1997 Sb., odpovídá technickým požadavkům těchto předpisů.

Potvrzujeme, že zboží splňuje hygienické požadavky stanovené vyhláškou č. 38/2001 Sb. o hygienických požadavcích na výrobky, určené pro styk s potravinami a pokrmy.

<< zpět nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace